Barefoot Groundology Barefoot

Przywracamy kontakt z Ziemią

Zobacz w English | Français | Deutsch | Español | Svenska | Suomeksi | Polski Koszyk Zakupów Artykułów: 0
Suma: zł 0,00
START O UZIEMIANIU PRODUKTY BADANIA NAUKOWE KONTAKT
Podziel się tą stroną

O Groundology

Jesteśmy rodzinną firmą z siedzibą w Wielkiej Brytanii, działającą od ponad 15 lat. Produkujemy i dostarczamy zaawansowane produkty do uziemienia/earthing, a także dodatkowe urządzenia połączeniowe i testowe, które umożliwiają bezpieczne i efektywne ich użytkowanie na całym świecie.

Groundology powstało po osobistym doświadczeniu głębokich korzyści płynących z uziemienia. Naszym pragnieniem jest dzielenie się tymi korzyściami z innymi oraz udostępnienie najwyższej jakości sprzętu do uziemienia.

Posiadamy pełen asortyment produktów Groundology™, a także inne innowacyjne produkty, takie jak paski do butów Erthe firmy Earthling3™.

Do niedawna byliśmy również oficjalnymi dystrybutorami produktów Earthing™ od Clint Ober.

Dyrektorzy

Seb Francis

Seb ma wykształcenie w dziedzinie inżynierii elektrycznej, co daje mu bardzo dogłębne zrozumienie zasad technologii uziemienia i jej skutecznego zastosowania.

Posiada również znaczne doświadczenie w różnych dziedzinach zdrowia naturalnego i mocno wierzy, że nasze ponowne połączenie z Ziemią jest niezbędne nie tylko dla zdrowia i dobrostanu jednostki, ale także dla naszej zbiorowej ewolucji w czasie globalnych zmian.

Seb nadzoruje rozwój produktów oraz wspiera nasz zespół obsługi klienta w bardziej technicznych kwestiach dotyczących produktów. Jest siłą napędową naszego przejrzystego i informacyjnego serwisu internetowego.

Brian Petersen

Brian posiada bogate doświadczenie w logistyce i jest zaangażowany w osiąganie najwyższych standardów obsługi klienta. Zajmuje się magazynowaniem i dystrybucją, dbając o to, aby nasi klienci otrzymywali swoje zamówienia szybko i sprawnie.

 
Zamknij Możesz podzielić się tą stroną w sieciach społecznościowych albo przez email, gdy klikniesz na poniżej wymienionych linkach.
Facebook     Twitter
Email