Barefoot Groundology Barefoot

Przywracamy kontakt z Ziemią

Zobacz w English | Français | Deutsch | Español | Svenska | Suomeksi | Polski Koszyk Zakupów Artykułów: 0
Suma: zł 0,00
START O UZIEMIANIU PRODUKTY BADANIA NAUKOWE KONTAKT
Podziel się tą stroną

A propos Uziemiania

Połączenie z gruntem albo uziemianie jest określeniem elektrycznego kontaktu z Ziemią.  Rosnąca liczba badań naukowych stwierdza, że fizyczne połączenie ciała z gruntem wywiera korzystny wpływ na zdrowie.

Niestety, obuwie o podeszwach z gumy bądź z tworzyw sztucznych a także izolowane od Ziemi łóżka i kanapy pozbawiają nas naturalnego elektrycznego kontaktu z Ziemią. Bose stopy umożliwiłyby taki kontakt.

Są dwa główne powody, dla których elektryczne połączenie z Ziemią jest ważne:

  1. Ziemia jest potężnym zbiornikiem swobodnych elektronów. Bez kontaktu z tym zbiornikiem, komórki naszego ciała nie są w stanie zrównoważyć ładunku pozbawionych elektronów wolnych rodników. Wpływ uziemienia na sklejone komórki krwi jest również dobrze udokumentowany (zob. Badania Naukowe).

  2. Szerokie widmo promieniowania elektromagnetycznego pochodzącego z komputerów, telefonów komórkowych i przekaźników, stacji radiowych i telewizyjnych, urządzeń WiFi i Bluetooth, sieci elektrycznej, przewodów elektrycznych w domu i innych elektrycznych urządzeń wypełnia przestrzeń wokół nas.  To promieniowanie elektromagnetyczne indukuje napięcia w naszym ciele, zakłócając tryliony subtelnych elektrycznych oddziaływań na poziomie komórkowym. Dobre funkcjonowanie naszego ciała jest od nich uzależnione.  Łącząc się z Ziemią w bardzo dużym stopniu zmniejszamy poziom indukowanego napięcia, gdyż jesteśmy chronieni przez ogromną masę elektryczną Ziemi.

Na subtelniejszym poziomie jest także prawdopodobne, iż połączenie z Ziemią dostarcza informacji i pomaga w uzyskaniu kontaktu z większą siecią swoistej inteligencji planety.

Jak się Uziemic?

Najprostszy sposób na uziemienie to wyjść na dwór i postawić bose stopy lub położyć ręce na trawie bądź ziemi. Można też zanurzyć się w przewodzącej wodzie, takiej jak w morzu albo w bogatych w minerały wodach jeziora.

Kiedy jesteśmy w mieszkaniu, połączenie z Ziemią może być wykonane przy pomocy metalowego pręta wbitego w grunt na zewnątrz i przewodu doprowadzającego do którego możemy się podłączyć.

Wydaje się to kłopotliwe: na szczęście większość instalacji elektrycznych w mieszkaniach posiada uziemienie a gniazdka elektryczne są obecnie wyposażone w bolec uziemiający.  Zamiast podłączać się bezpośrednio do przewodu istnieje możliwość wykorzystania systemów przewodzących, opracowanych w ostatnich latach, takich jak prześcieradła uziemiające, maty, opaski uziemiające i plastry.

Rezultaty Uziemienia

Ludzie uziemieni w pierwszych chwilach donoszą po prostu, że “czują się lepiej”.  Opisują też pojawienie się wewnętrznego spokoju i ustąpienia uczucia zestresowania.  W przypadkach występowania bólu, jest on redukowany i często zupełnie zanika.

Osoby odczuwające negatywny wpływ komputerów czy innych urządzeń elektrycznych na zdrowie stwierdzają, gdy są połączeni z Ziemią, zmniejszenie się tego wpływu bądź jego eliminację.

Ponieważ sprzedawane przez nas produkty nie mają obecnie oznaczenia CE jako artykuły medyczne, nie mamy pozwolenia na przypisywanie medycznych efektów odnośnie uziemienia.

 
VISA - Mastercard - Solo - PayPal
Zamknij Możesz podzielić się tą stroną w sieciach społecznościowych albo przez email, gdy klikniesz na poniżej wymienionych linkach.
Facebook     Twitter
Email