Barefoot Groundology Barefoot

Przywracamy kontakt z Ziemią

Zobacz w English | Français | Deutsch | Español | Svenska | Suomeksi | Polski Koszyk Zakupów Artykułów: 0
Suma: zł 0,00
START O UZIEMIANIU PRODUKTY BADANIA NAUKOWE KONTAKT
Podziel się tą stroną

Pokrowiec na materac Elite, 152x203cm

Pokrowiec na materac Elite, 152x203cm Pokrowiec na materac Elite, 152x203cm Pokrowiec na materac Elite, 152x203cm
Seria Earthing Elite ™ to innowacyjne nowe produkty uziemiające zaprojektowane do używania pod normalnym prześcieradłem.

Ze względu na dużą powierzchnię styku z ciałem, te pokrowce na materace zapewniają doskonałe połączenie uziemiające nawet poprzez prześcieradło.

W testach stwierdzono, że po 30 minutach* w łóżku poziom napięcia ciała został obniżony do podobnego poziomu, jak przy bezpośrednim kontakcie ze skórą z konwencjonalnym Prześcieradłem uziemiającym.

* Na rozwinięcie się pełnej przewodności potrzeba paru chwil, w tym czasie w prześcieradle pojawia się niewielka ilość wilgoci wywołana przez pot.

Jednak w przypadku używania piżamy / koszuli nocnej bezpośredni kontakt ze skórą będzie ograniczony i Prześcieradło uziemiające będzie bardziej skuteczne.

Pokrowiec na materac jest dostarczana z 4,6 m przewodem i wybraną wtyczką do uziemienia.

Stosowanie


Gładka / imitująca skórę strona jest skierowana do góry.

Po prostu przesuń paski wokół każdego rogu materaca i gotowe! Nie ma potrzeby owijania pasów wokół całego materaca. Połóż zwykły arkusz na wierzchu.

Zalecany rozmiar maty zależnie od rozmiaru materaca można znaleźć w tabeli poniżej:

Rozmiar pokrowca na materac Rozmiar materaca
Europea UK/Ireland USA Aust./NZ
99x203cm 90 x 190
100 x 190
108 x 191
90 x 200
100 x 200
107 x 203
Single Twin
Twin XL
Single
King Single
137x191cm 140 x 190
140 x 200
Double Full Double
152x203cm 150 x 200
160 x 200
King
Euro King
Queen Queen
183x213cm 180 x 200 Super King California King King
193x203cm 200 x 200 Emperor King Super King

Czyszczenie i pielęgnacja


Gładka powierzchnia jest łatwa do czyszczenia.

Przetrzeć wilgotną szmatką, w razie potrzeby używając łagodnego mydła w płynie.
Wysuszyć tylko na powietrzu.

Nie prać w pralce.
Nie prasować żelazkiem.
Nie czyścić chemicznie.

Skład


Materiał przewodzący prąd jest wykonany ze skóry PU (poliuretanowej), nasączonej w węgielem*, na bazie tkaniny poliestrowo-bawełnianej. Skóra PU jest bez winylu, bez ftalanu i przyjazna dla środowiska wegańskiego.

* Węgiel jest pierwiastkiem przewodzącym energię Ziemi.

Hipoalergiczny charakter węgla pomaga zwalczać alergeny w łóżku. Bez perforacji osłony te nie tylko uziemiają, ale także tworzą fizyczną osłonę przed kurzem i roztoczami żyjącymi w materacu.

Ściągnij przewodnik do tych produktów

Obecnie brak w magazynie - prosimy o kontakt odnośnie dostawy.

VISA - Mastercard - Solo - PayPal
Zamknij Możesz podzielić się tą stroną w sieciach społecznościowych albo przez email, gdy klikniesz na poniżej wymienionych linkach.
Facebook     Twitter
Email