Barefoot Groundology Barefoot

Przywracamy kontakt z Ziemią

Zobacz w English | Français | Deutsch | Español | Svenska | Suomeksi | Polski Koszyk Zakupów Artykułów: 0
Suma: zł 0,00
START O UZIEMIANIU PRODUKTY BADANIA NAUKOWE KONTAKT
Podziel się tą stroną

Bezzapachowy płyn do prania Greenscents

Bezzapachowy płyn do prania Greenscents
Jest to polecany przez nas środek do prania tkanin zawierających srebrną przędzę uziemiającą, takich jak nasze prześcieradła uziemiające, poszewki na poduszki, itp.

Chociaż na rynku istnieją inne odpowiednie detergenty, czasami trudno jest stwierdzić, czy dany detergent zawiera składnik, który mógłby skrócić przewodzącą żywotność srebra.  Zazwyczaj  jest jasne, czy dany detergent zawiera środek rozjaśniający lub wybielający, czasami inne szkodliwe substancje chemiczne mogą być ukryte pod ogólnymi określeniami, takimi jak "Perfumy" lub "Rozjaśniacze optyczne".  Dlatego oferujemy ten płyn do prania Greenscents, aby ułatwić wybór odpowiedniego detergentu.

Uwaga: Proszę również sprawdzić/sprzątać zbiorniczek z detergentem w pralce co do pozostałości innych detergentów, ponieważ wiele detergentów (zwłaszcza proszkowych) zawiera środki wybielające, które nawet w niewielkich ilościach mogą uszkodzić srebro.

O płynie do prania  Laundry Liquid


Ten skoncentrowany organiczny płyn do prania został stworzony do czyszczenia odzieży bez użycia szkodliwych dla środowiska środków chemicznych ani procesów produkcyjnych, będąc równie skutecznym jak wiodące marki.

Organiczny płyn do prania Greenscents dba o nawet najbardziej wrażliwą skórę, a asortyment Nonscents (bezzapachowy) jest idealny dla niemowląt i małych dzieci oraz alergików.  Opakowanie jest w pełni ekologiczne i w 100% nadaje się do recyklingu (rozmiar 500 ml wykorzystuje szklane butelki wielokrotnego użytku, a rozmiar 5 l wykorzystuje biopolimer wytwarzany z produktów odpadowych z produkcji trzciny cukrowej).

Porównując ceny, należy pamiętać, że ten płyn do prania jest super skoncentrowany w porównaniu z większością innych detergentów (co zmniejsza koszty opakowania i transportu). Zazwyczaj 500 ml wystarcza na 22 prania (więcej w miękkiej wodzie), a 5 litrów wystarcza na 220 prania.

Procent składników organicznych: 94%

Wskazówki


Organiczny płyn do prania Greenscents jest super skoncentrowany.  Zaledwie 20-25 ml wystarczy do standardowego prania w pralce o pojemności 5-6 kg.  Można go umieścić w zbiorniczku lub bezpośrednio w bębnie. Podczas prania produktów uziemiających zalecamy maksymalną temperaturę 40°C.

Do szybkiego prania możesz potrzebować mniej, ale w obszarach z twardą wodą możesz potrzebować trochę więcej. Ten produkt jest odpowiedni do wszystkich tkanin i doskonały do tkanin delikatnych i wełnianych. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcją pralki. Płynu do prania Greenscents można używać również do ręcznego prania tkanin. Zalecamy 20-25 ml w misce ciepłej lub gorącej wody.

Płyn do prania Greenscents należy przechowywać w temperaturze 5-25 stopni C i chronić przed światłem słonecznym.

Składniki


Aloe barbadensis (sok z liści aloesu)**, glukozyd decylu, sapindus mukorossi (łupiny orzechów piorących)*, kwas octowy (ocet jabłkowy)*, guma ksantanowa, gliceryna***, acacia concinna (skorupki shikakai), alkohol benzylowy, dehydrooct kwas. *ekologiczny, **ekologiczny sok z koncentratu, ***pochodzenia ekologicznego
Wybierz ilość: 
Cena: zł 11,32   szt:  
VISA - Mastercard - Solo - PayPal
Zamknij Możesz podzielić się tą stroną w sieciach społecznościowych albo przez email, gdy klikniesz na poniżej wymienionych linkach.
Facebook     Twitter
Email