Barefoot Groundology Barefoot

Przywracamy kontakt z Ziemią

Zobacz w English | Français | Deutsch | Español | Svenska | Suomeksi | Polski Koszyk Zakupów Artykułów: 0
Suma: zł 0,00
START O UZIEMIANIU PRODUKTY BADANIA NAUKOWE KONTAKT
Podziel się tą stroną

Bezzapachowy płyn do prania Greenscents

Bezzapachowy płyn do prania Greenscents
Jest to polecany przez nas środek do prania tkanin zawierających srebrną przędzę uziemiającą, takich jak nasze prześcieradła uziemiające, poszewki na poduszki, itp.

Chociaż na rynku istnieją inne odpowiednie detergenty, czasami trudno jest stwierdzić, czy dany detergent zawiera składnik, który mógłby skrócić przewodzącą żywotność srebra.  Zazwyczaj  jest jasne, czy dany detergent zawiera środek rozjaśniający lub wybielający, czasami inne szkodliwe substancje chemiczne mogą być ukryte pod ogólnymi określeniami, takimi jak "Perfumy" lub "Rozjaśniacze optyczne".  Dlatego oferujemy ten płyn do prania Greenscents, aby ułatwić wybór odpowiedniego detergentu.

Uwaga: Proszę również sprawdzić/sprzątać zbiorniczek z detergentem w pralce co do pozostałości innych detergentów, ponieważ wiele detergentów (zwłaszcza proszkowych) zawiera środki wybielające, które nawet w niewielkich ilościach mogą uszkodzić srebro.

O płynie do prania  Laundry Liquid


Ten skoncentrowany organiczny płyn do prania został stworzony do czyszczenia odzieży bez użycia szkodliwych dla środowiska środków chemicznych ani procesów produkcyjnych, będąc równie skutecznym jak wiodące marki.

Organiczny płyn do prania Greenscents dba o nawet najbardziej wrażliwą skórę, a asortyment Nonscents (bezzapachowy) jest idealny dla niemowląt i małych dzieci oraz alergików.  Opakowanie jest w pełni ekologiczne (butelki z bio-polimerów wykonane z odpadów z produkcji trzciny cukrowej) i w 100% nadaje się do recyklingu.

Porównując ceny, należy pamiętać, że ten płyn do prania jest super skoncentrowany w porównaniu z większością innych detergentów (co zmniejsza koszty opakowania i transportu). Zazwyczaj 500 ml wystarcza na 22 prania (więcej w miękkiej wodzie), a 5 litrów wystarcza na 220 prania.

Procent składników organicznych: 79%

Wskazówki


Organiczny płyn do prania Greenscents jest super skoncentrowany.  Zaledwie 20-25 ml wystarczy do standardowego prania w pralce o pojemności 5-6 kg.  Można go umieścić w zbiorniczku lub bezpośrednio w bębnie.

Do prania ręcznego należy dodać 20-25 ml na około 6 litrów wody. Organiczny płyn do prania Greenscents może być stosowany jako odplamiacz przed praniem, ale najpierw należy wypróbować na mało widocznym miejscu tkaniny.  Nierozcieńczony płyn pozostawić na tkaninie do 15 minut, a następnie wyprać według uznania. Płyn do prania Greenscents może być stosowany w każdej temperaturze i jest doskonały do prania delikatnych tkanin, wełny i jedwabiu.  (Przy praniu produktów do uziemienia zalecamy maksymalną temperaturę 40°C).

Proszę się upewnić, że postępują Państwo zgodnie z instrukcjami dotyczącymi prania odzieży i tkanin oraz instrukcjami dotyczącymi użytkowania pralki.

Składniki


Aqua (woda z Exmoor), aloes barbadensis (sok z liści aloesu)* , kokamidopropylobetaina (pochodna oleju kokosowego), coco-glucoside (pochodna oleju kokosowego), kwas mlekowy, guma ksantanowa, wyciąg z liści mydlnicy lekarskiej (mydło organiczne), sorbinian potasu, kwas cytrynowy.  * sok ekologiczny z koncentratu
Wybierz ilość: 
Cena: zł 12,28   szt:  
VISA - Mastercard - Solo - PayPal
Zamknij Możesz podzielić się tą stroną w sieciach społecznościowych albo przez email, gdy klikniesz na poniżej wymienionych linkach.
Facebook     Twitter
Email