Barefoot Groundology Barefoot

Przywracamy kontakt z Ziemią

Zobacz w English | Français | Deutsch | Español | Svenska | Suomeksi | Polski Koszyk Zakupów Artykułów: 0
Suma: zł 0,00
START O UZIEMIANIU PRODUKTY BADANIA NAUKOWE KONTAKT
Podziel się tą stroną

Tester gniazdek (Europa)

Tester gniazdek (Europa)
Tester sprawdza czy gniazdko elektryczne typu europejskiego jest poprawnie okablowane i uziemione.

Należy podkreślić, że nawet jeżeli gniazdko nie jest właściwie okablowane, nie ma niebezpieczeństwa porażenia elektrycznego gdy używa się sprzętu Groundology, gdyż nasze produkty mają wbudowane zabezpieczenie. Jednak gdy gniazdko jest nieodpowiednio okablowane, nie będzie możliwe skorzystanie z uziemienia.

Uwagi specyficzne dla kraju:


Niektóre starsze domy w Norwegii, Islandii i niektórych częściach Belgii używają systemu uziemienia "IT". Chociaż system "IT" nadaje się do użycia z naszymi produktami, tester gniazdek nie będzie w stanie wykryć uziemienia (pokaże "No Earth"). Jeśli mieszkasz w Norwegii, Islandii lub Belgii i nie jesteś pewny jak Twój dom jest uziemiony, sprawdź to z elektrykiem z okolicy.

Niektóre starsze domy w Szwecji mogą nadal korzystać z historycznego systemu uziemienia „TN-C”, który nie jest dobrze dostosowany do uziemienia osobistego. Jeśli mieszkasz w starszym budynku w Szwecji, zalecamy skontaktowanie się z lokalnym elektrykiem, który będzie w stanie potwierdzić, czy używany jest nowoczesny system „TN-C-S” (który jest odpowiedni do uziemienia osobistego). Jeśli sprawdzenie systemu nie jest praktyczne, możesz zamiast tego użyć Zestaw z prętem uziemiającym lub Uziemiająca obejma na rurę.
Cena: zł 51,07   Ilość:  
Zamknij Możesz podzielić się tą stroną w sieciach społecznościowych albo przez email, gdy klikniesz na poniżej wymienionych linkach.
Facebook     Twitter
Email